Serotonine of 5HTP supplementen

Uw ervaringen met de medische wereld in de breedste zin. KNO-artsen, huisartsen, ARBO-artsen, doorverwijzingen enz.

Moderators: moderator, forumadmin

fvor
Berichten: 4
Lid geworden op: zo 14.03.2010 11:43

Bericht door fvor » do 12.08.2010 08:34

Beste LK

Een antidepressiva slik je (of het nu een SSRI is of wat anders) omdat je psychische klachten hebt.
Bij mij zijn de gevolgen van T en H zo ernstig dat ik psychische klachten kreeg.
Naast de gevolgen van het doof worden, het verliezen van mijn baan en arbeidsongeschikt worden.
De klachten van T en H deden de deur zowat dicht.

Je antwoord is dus nogal kort door de bocht.

Het maakt niet uit waardoor je depressieve klachten hebt. T en H kan daar (zoals zeer bekend) depressieve klachten
veroorzaken cq versterken.
De SSRI die ik slik veroorzaakt (zoals vele SSRI's) oorsuizen.
Gezien de ernst van mijn T en H is het niet handig dat ik een SSRI slik,
die nog eens het oorsuizen verergeren.

Ik reageerde op bovenstaande mail waarin gesteld werd dat een SSRI (serotonine heropname remmer) juist voor T en H gunstig zou zijn.
Het omgekeerde is dus waar, maar een antidepressiva kan ik dus wel nodig hebben.

groet
Frank

sen
Berichten: 2897
Lid geworden op: zo 28.05.2006 13:27
Locatie: Polder

Bericht door sen » do 12.08.2010 09:03

frank kies je eigen weg
zie trt training vele zijn je voor gegaan
en zijn 90% herstelt
sterkte en groet sen
Laatst gewijzigd door sen op ma 23.08.2010 17:44, 1 keer totaal gewijzigd.

Gebruikersavatar
Kees
Berichten: 7000
Lid geworden op: zo 17.07.2005 11:30
Locatie: Deventer

Bericht door Kees » do 12.08.2010 20:03

Dat SSRI's Tinnitus kunnen veroorzaken is al lang genoeg bekend.

Dat zouden de heren/dames voorschrijvers dus ook moeten weten.

Ik heb er iets van op mijn homepage geschreven.
Ik zag dat de link niet meer werkt helaas.

http://www.keesdevries.eu/geneesmiddele ... achten.htm

Ik weet ook niet of het boekje nog in de handel is.
Groeten,

Kees.

E-mail: info@keesdevries.eu

Gebruikersavatar
Uitgeest
Berichten: 9
Lid geworden op: wo 28.06.2006 08:20
Locatie: Heemskerk

Bericht door Uitgeest » ma 23.08.2010 16:04

2 maanden gebruik zijn voorbij.
Geen vermindering van de tinnitus en de hoofdpijn ook nog hetzelfde.
Experiment heeft voor mij dus geen zin gehad.

fvor
Berichten: 4
Lid geworden op: zo 14.03.2010 11:43

Bericht door fvor » ma 23.08.2010 18:02

Gezien voorgaande "discussie" is het laatste deel wellicht iets van een babylonische spraakverwarring of ben ik in de war ??

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast