Pagina 2 van 2

Geplaatst: do 12.08.2010 08:34
door fvor
Beste LK

Een antidepressiva slik je (of het nu een SSRI is of wat anders) omdat je psychische klachten hebt.
Bij mij zijn de gevolgen van T en H zo ernstig dat ik psychische klachten kreeg.
Naast de gevolgen van het doof worden, het verliezen van mijn baan en arbeidsongeschikt worden.
De klachten van T en H deden de deur zowat dicht.

Je antwoord is dus nogal kort door de bocht.

Het maakt niet uit waardoor je depressieve klachten hebt. T en H kan daar (zoals zeer bekend) depressieve klachten
veroorzaken cq versterken.
De SSRI die ik slik veroorzaakt (zoals vele SSRI's) oorsuizen.
Gezien de ernst van mijn T en H is het niet handig dat ik een SSRI slik,
die nog eens het oorsuizen verergeren.

Ik reageerde op bovenstaande mail waarin gesteld werd dat een SSRI (serotonine heropname remmer) juist voor T en H gunstig zou zijn.
Het omgekeerde is dus waar, maar een antidepressiva kan ik dus wel nodig hebben.

groet
Frank

Geplaatst: do 12.08.2010 09:03
door sen
frank kies je eigen weg
zie trt training vele zijn je voor gegaan
en zijn 90% herstelt
sterkte en groet sen

Geplaatst: do 12.08.2010 20:03
door Kees
Dat SSRI's Tinnitus kunnen veroorzaken is al lang genoeg bekend.

Dat zouden de heren/dames voorschrijvers dus ook moeten weten.

Ik heb er iets van op mijn homepage geschreven.
Ik zag dat de link niet meer werkt helaas.

http://www.keesdevries.eu/geneesmiddele ... achten.htm

Ik weet ook niet of het boekje nog in de handel is.

Geplaatst: ma 23.08.2010 16:04
door Uitgeest
2 maanden gebruik zijn voorbij.
Geen vermindering van de tinnitus en de hoofdpijn ook nog hetzelfde.
Experiment heeft voor mij dus geen zin gehad.

Geplaatst: ma 23.08.2010 18:02
door fvor
Gezien voorgaande "discussie" is het laatste deel wellicht iets van een babylonische spraakverwarring of ben ik in de war ??