pas op bij de tandarts

Moderators: moderator, forumadmin

Plaats reactie
wadloper
Berichten: 35
Lid geworden op: ma 10.11.2008 15:34

pas op bij de tandarts

Bericht door wadloper » wo 12.11.2008 18:35

Hallo allemaal,

Het laatste half jaar is het extreem slechter geworden met mijn tinnitus, er is een zeer hoge en harde sis bij gekomen, en een irritante brom gaat daar weer dwars doorheen.
Dat kwam nadat ik bij de “tandarts” gewoon wat tandsteen moest laten verwijderen met wat snij en hakwerk.
Hier kreeg ik antibiotica toegediend en gelijktijdig 4 verdovingsspuiten in de kaak plus een paracetamol.
Na ongeveer een uur was het mis, hoog sissen en hoge suis geluiden en hard tot zeer hard. en dat tot op de dag van vandaag,

Wees gewaarschuwd.

De wadloper.

Gebruikersavatar
Anke
Berichten: 80
Lid geworden op: do 04.05.2006 23:04
Locatie: Zoetermeer
Contacteer:

Bericht door Anke » wo 12.11.2008 19:01

Hier kreeg ik antibiotica toegediend en gelijktijdig 4 verdovingsspuiten in de kaak plus een paracetamol.
Waar denk je dat de toename van tinnitus door veroorzaakt is?
Door de antibiotica? Welke heb je gekregen?
Door de verdovingsvloeistof? Welke heb je gekregen?
Of door stress?
Van paracetamol lijkt me niet.

Anke

Gebruikersavatar
Teun
Berichten: 90
Lid geworden op: zo 06.05.2007 12:39
Locatie: Utrecht

Bericht door Teun » wo 12.11.2008 19:37

@Wadloper: Hoe is jouw tinitus in de eerste plaats ontstaan? Door een geluidstrauma of iets anders?

Gebruikersavatar
JV
Berichten: 664
Lid geworden op: di 19.07.2005 11:32
Contacteer:

Bericht door JV » wo 12.11.2008 21:20

Ik heb een jaartje of wat geleden aardig wat uurtjes bij de tandarts doorgebracht (8 kronen) met de nodige verdovingen en slijpwerk.
Dat hele gedoe heeft bij mij echter geen effect gehad op de T. (ook geen positief effect jammer genoeg).

Gr.
Jos
Info? Tinnitus? -----> www.jvrijsen.nl

wadloper
Berichten: 35
Lid geworden op: ma 10.11.2008 15:34

Bericht door wadloper » wo 12.11.2008 22:21

Anke schreef:
Hier kreeg ik antibiotica toegediend en gelijktijdig 4 verdovingsspuiten in de kaak plus een paracetamol.
Waar denk je dat de toename van tinnitus door veroorzaakt is?
Door de antibiotica? Welke heb je gekregen?
Door de verdovingsvloeistof? Welke heb je gekregen?
Of door stress?
Van paracetamol lijkt me niet.

Anke

Ik denk zelf door een combinatie van medicijnen.

Gebruikersavatar
Kees
Berichten: 7000
Lid geworden op: zo 17.07.2005 11:30
Locatie: Deventer

Bericht door Kees » do 13.11.2008 16:31

Groeten,

Kees.

E-mail: info@keesdevries.eu

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten