Erythromycine reden van mijn tinnitus?

Moderators: moderator, forumadmin

Linda1972
Berichten: 60
Lid geworden op: zo 28.03.2010 17:39

Bericht door Linda1972 » do 20.10.2011 16:35

Ik weet niet of de ototoxiciteit zich alleen tijdens het gebruik van het medicijn openbaard.
Bij mij is het juist ontstaan na afbouwen van slaapmedicatie.

Ik heb vorig jaar veel informatie gevonden op onderstaande website.

http://www.hearinglosshelp.com/articles ... heaval.htm

Het ziet er misschien een beetje commercieel uit, maar ik heb een
e-mail gestuurd aan de directeur en arts Neil Bauman
en duidelijk antwoord gekregen.
Wellicht een idee voor jou als je je verhaal in het engels kan vertellen.
(en lukt dat niet, dan stuur me een pb, dan help ik je ermee).

Wat ik me nog wel afvroeg, is de ontsteking nu weg?

Groetjes,

Linda

erikhier
Berichten: 302
Lid geworden op: vr 04.02.2011 13:56
Locatie: Zoetermeer

Bericht door erikhier » do 20.10.2011 16:53

Boeiende informatie !!!

Naast de in Nederland bekende lijst van medicijnen die oorsuizen kunnen veroorzaken worden hier o.a. ook nog genoemd:

- benzodiazepines
- tri-antidepressiva amitriptyline en clomipramine
- een hele reeks cardiale medicijnen
Ik las ergens: " Het helpt vriendschap met je T te sluiten omdat ie anders meer macht over je krijgt"

SherryBerry
Berichten: 17
Lid geworden op: di 20.09.2011 13:50

Bericht door SherryBerry » do 20.10.2011 18:26

Mijn ontsteking is nog niet weg... Ik heb die website al eens eerder gezien! ik heb geprobeerd een mail te sturen naar de maker van website maar ik kreeg een foutmelding telkens... heb je misschien de juiste e-mail?


Sherry

erikhier
Berichten: 302
Lid geworden op: vr 04.02.2011 13:56
Locatie: Zoetermeer

Bericht door erikhier » do 20.10.2011 18:32

Volgens mij: neil@hearinglosshelp.com

Graag gedaan en benieuwd naar de antwoorden op jouw vragen.
Ik las ergens: " Het helpt vriendschap met je T te sluiten omdat ie anders meer macht over je krijgt"

SherryBerry
Berichten: 17
Lid geworden op: di 20.09.2011 13:50

Bericht door SherryBerry » do 20.10.2011 18:56

Bedankt!! Ik zal reactie posten als ik die toegestuurd krijg!

Ik wou nog iets vragen, is het normaal dat mijn suizen veel luider word als ik gaap, of als ik mijn kaken links of rechts beweeg, en als ik naar boven kijk word het echt luid!

Sherry

erikhier
Berichten: 302
Lid geworden op: vr 04.02.2011 13:56
Locatie: Zoetermeer

Bericht door erikhier » do 20.10.2011 19:03

Dank, die informatie is ook voor de andere forumleden misschien ook
erg interessant.

Op je vraag: "is het normaal dat mijn suizen veel luider word als ik gaap, of als ik mijn kaken links of rechts beweeg, en als ik naar boven kijk word het echt luid!"

Heb dit fenomeen ook door anderen binnen dit forum beschreven zien worden. Wellicht via zoeken "kaken" zoeken?

Wanneer T. is ontstaan door spierspanning (een van de enorme rij mogelijke oorzaken van T.) is het misschien slim een gnatoloog of erin gespecialiseerde fysiotherapeut te raadplegen. Er zijn ervaringen dat T. soms door gerichte fysiotherapie en/of thriggerpointbehandeling kan afnemen.

Hoop dat je verder kunt !


groet,
Ik las ergens: " Het helpt vriendschap met je T te sluiten omdat ie anders meer macht over je krijgt"

SherryBerry
Berichten: 17
Lid geworden op: di 20.09.2011 13:50

Bericht door SherryBerry » do 20.10.2011 19:18

erikhier schreef:Dank, die informatie is ook voor de andere forumleden misschien ook
erg interessant.

Op je vraag: "is het normaal dat mijn suizen veel luider word als ik gaap, of als ik mijn kaken links of rechts beweeg, en als ik naar boven kijk word het echt luid!"

Heb dit fenomeen ook door anderen binnen dit forum beschreven zien worden. Wellicht via zoeken "kaken" zoeken?

Wanneer T. is ontstaan door spierspanning (een van de enorme rij mogelijke oorzaken van T.) is het misschien slim een gnatoloog of erin gespecialiseerde fysiotherapeut te raadplegen. Er zijn ervaringen dat T. soms door gerichte fysiotherapie en/of thriggerpointbehandeling kan afnemen.

Hoop dat je verder kunt !


groet,
Erg bedankt voor alle informatie!!! Super erg behulpzaam!!


Sherry

Linda1972
Berichten: 60
Lid geworden op: zo 28.03.2010 17:39

Bericht door Linda1972 » wo 22.02.2012 19:29

Hoi Sherry Berry,

Ik ben benieuwd hoe het nu met je is.
Heb je nog antwoord gehad vanuit de VS?

Groet,

Linda

Gebruikersavatar
romagnolo
Berichten: 238
Lid geworden op: ma 10.01.2011 23:28

Re: Erythromycine reden van mijn tinnitus?

Bericht door romagnolo » zo 12.08.2012 19:24

SherryBerry schreef:Hallo iedereen! Ik hoop dat het goed gaat met jullie!

Ik had een vraagje...

29 july heb ik een keelamandel ontsteking gehad.

Ik werd wakker op 1 Augustus met acute constante duizeligheid (waarschijnlijk een binnenoor ontsteking daar zijn we nog steeds niet achter).
Ik heb op 3 Augustus mijn doktor aangegeven dat ik me constant dronken voelde, hij zei dat het komt door mijn amandel ontsteking
en koorts en hij schreef me Erythromycine toe een kuur van 7 dagen 4 keer 500mg per dag. Ik heb dat ingenomen tot 10 Augustus.

19 Augustus werd ik wakker met een piep in mijn linkeroor.

Ik heb ze nu in beide kanten...
ik ben tot de dag van vandaag nog steeds constant duizelig maar daar gaat het even niet om.

Mijn vraag is zou het door Erythromycine kunnen komen dat ik oorsuizen erbij heb gekregen?
Is het mogelijk om 9 dagen erna alsnog oorsuizen te kunnen krijgen?
Ik heb gehoor testen gehad en ik heb geen gehoorsverlies!

Hieronder zijn links van mijn gehoortesten die ik heb gedaan.
Het kwam erg overheen met de hoorstesten die ik bij de KNO artsen heb gedaan.

Hoortest 22 Augustus

http://imageshack.us/f/703/22augustus.jpg/

Hoortest 29 September

http://imageshack.us/f/97/29september.jpg/

Nog een gehoortest ergens anders gedaan zelfde dag

http://imageshack.us/f/546/29septemberdeel2.jpg/


Graag jullie gedachten hierover.


Sherry
Ja Erythromycine zit in de lijst die Tinnitus geef
bij mij is Avelox de killer
mvg
Ro

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 5 gasten