Betablockers verergeren Tittinus?

Moderators: moderator, forumadmin

barry
Berichten: 162
Lid geworden op: zo 09.03.2014 23:36

Betablockers verergeren Tittinus?

Bericht door barry » zo 16.03.2014 15:34

Hallo lotgenoten,

Ik las dat betablockers als propranolol en Oxezapam tittinus kunnen versterken. Dat zou slecht zijn want een hoop van ons, waaronder ik zelf gebruiken zo nu en dan wel eens dat kalmerende goedje..

Lees:

http://hearinglosshelp.com/weblog/can-b ... nnitus.php



Wat is jullie ervaring?

barry
Berichten: 162
Lid geworden op: zo 09.03.2014 23:36

Re: Betablockers verergeren Tittinus?

Bericht door barry » ma 17.03.2014 11:55

Niemand die dit kan bevestigen???

barry
Berichten: 162
Lid geworden op: zo 09.03.2014 23:36

Re: Betablockers verergeren Tittinus?

Bericht door barry » wo 19.03.2014 13:39

Kan me haast niet voorstellen dat er hier mensen zijn die geen betablokkers zoals propranolol gebruiken. Niemand ervaring met tinnitus en het gebruik van betablokkers?

Gebruikersavatar
Kees
Berichten: 7000
Lid geworden op: zo 17.07.2005 11:30
Locatie: Deventer

Re: Betablockers verergeren Tittinus?

Bericht door Kees » wo 19.03.2014 15:15

Nee, NOOIT gebruikt.
En zal ook nooit medicijnen gebruiken voor mijn klachten.
Behalve dan de 4 tabletjes Melatonine om beter door te slapen.
Groeten,

Kees.

E-mail: info@keesdevries.eu

Gebruikersavatar
JanJohannes
Berichten: 324
Lid geworden op: za 10.03.2012 15:19
Locatie: Amersfoort

Re: Betablockers verergeren Tittinus?

Bericht door JanJohannes » do 20.03.2014 20:25

Ik heb mijn hele leven geweigerd om wat
voor medicatie dan ook te slikken.
Behalve n.a.v. een ziekenhuisopname etc.
Het leven is soms moeilijk, daar ga ik echt geen
pillen voor slikken.
Wandelen, fietsen, zwemmen, knuffelen, naar de film,
theater, lezen etc. etc. helpen veel beter.

Groetjes, Hans.

nicole
Berichten: 409
Lid geworden op: za 08.10.2011 12:59

Re: Betablockers verergeren Tittinus?

Bericht door nicole » do 20.03.2014 21:22

Op bovenstaande onzinuitspraken moet ik echt reageren....
Twee forumschrijvers maken duidelijk te "weigeren" medicijnen te slikken !!!!
A. dit zijn volstrekt overbodige mededelingen en aldus zelfs geen nieuws voor
het dorpssuffertje of dit forum
B. beide reakties gaan totaal niet in op de konkreet gestelde vraag in hoeverre
betablockers tinnitus kunnen veroorzaken of versterken.
C. Wedrom geen reclame voor dit forum.

Voor info omtrent bijwerkingen van betablockers verwijs ik naar:
- lareb.nl
- FK.nl

nicole

Gebruikersavatar
JanJohannes
Berichten: 324
Lid geworden op: za 10.03.2012 15:19
Locatie: Amersfoort

Re: Betablockers verergeren Tittinus?

Bericht door JanJohannes » vr 21.03.2014 09:34

Het zou je sieren wanneer je minder snel
een oordeel velt Nicole.
Dorpssuffertje?

'Weigeren medicatie te slikken' heb ik, ook voor jou waarneembaar, van
een duidelijke kanttekening voorzien.
Het lijkt alsof jij vooral op tegenstand floreert.


Hans.

Gebruikersavatar
aroc
Berichten: 57
Lid geworden op: di 03.11.2009 17:00
Locatie: Alkmaar

Re: Betablockers verergeren Tittinus?

Bericht door aroc » vr 21.03.2014 09:56

Hans, ik sluit mij volledig aan bij jouw reactie op het antwoord van Nicole.
In dit onderwerp zal ik geen posts meer plaatsen daar dat niet bevordelijk is voor mijn T.
Duidelijk een rare reactie en dan nog zeggen dat het geen reclame is voor dit forum???
Ik vraag mij af of Nicole begrijpt voor wie dit forum is bedoeld.

Barry, ik gebruik al ruim 10 jaar betablokkers en ik heb nooit kunnen aantonen dat mijn T. hierdoor erger is geworden.
Wel heb ik jaren geleden 1 van mijn medicijnen, in overleg met de huisarts, veranderd omdat het T. zou kunnen veroorzaken / verergeren.
Welk medicijn dat was weet ik zo niet meer uit mijn hoofd.
Dat dit soort medicatie invloed kan hebben op T. twijfel ik niet aan.
Het is natuurlijk wel zo dat het bij de ene persoon wel gebeurt en bij de ander nooit.

Cora

nicole
Berichten: 409
Lid geworden op: za 08.10.2011 12:59

Re: Betablockers verergeren Tittinus?

Bericht door nicole » vr 21.03.2014 12:45

Fijn dat Cora wel op de gestelde vraag inhoudelijk reageert !!

Gebruikersavatar
JanJohannes
Berichten: 324
Lid geworden op: za 10.03.2012 15:19
Locatie: Amersfoort

Re: Betablockers verergeren Tittinus?

Bericht door JanJohannes » vr 21.03.2014 22:18

De mogelijkheden binnen het dorpssufferdje zijn blijkbaar grenzeloos :D .
Ik zie dat je er de voorkeur aan geeft niet op Cora's eerste inzet te reageren.
Ook die is van hetzelfde te waarderen inhoudelijke snit!!!

Hans.

nicole
Berichten: 409
Lid geworden op: za 08.10.2011 12:59

Re: Betablockers verergeren Tittinus?

Bericht door nicole » za 22.03.2014 00:22

Jammer maar eerste deel van Cora's reactie had geen enkele relatie met de gestelde
oorspronkelijke vraag, hetgeen nu juist mijn kritiek was in eerste instantie….
Het tweede gedeelte was wel inhoudelijk, vandaar !!

Ik reageer niet op betrekkingsniveau want dat heeft niets met de oorspronkelijke
inhoudelijke vraag te maken.

Misschien verder in het hiertoe destijds (ook op mijn advies) gestarte forumcafe?

Gebruikersavatar
JanJohannes
Berichten: 324
Lid geworden op: za 10.03.2012 15:19
Locatie: Amersfoort

Re: Betablockers verergeren Tittinus?

Bericht door JanJohannes » za 22.03.2014 00:30

'Ik reageer niet op betrekkingsniveau?'
Met een dergelijke inzet, verbaast mij niet...

Hans.

Gebruikersavatar
Frits
Berichten: 5088
Lid geworden op: ma 18.08.2008 13:43
Locatie: Alkmaar

Re: Betablockers verergeren Tittinus?

Bericht door Frits » do 01.05.2014 20:59

nicole schreef:Op bovenstaande onzinuitspraken
moet ik echt reageren....
Niemand is verplicht ook maar ergens op te
reageren. Je moet dus helemaal niets.Soms zou
het zelfs heel verstandig om het maar niet te doen.

De vraag of iemand wel of niet on topic reageert
is alleen ter beoordeling aan het moderatorteam.

Met betablockers heb ik helaas veel ervaring.
Het is zoeken. Met de een heb je wel last van
verergering met de ander niet. Maar dat is vaak
met cardiologische middelen.
Hartelijke groet,

Frits

Gebruikersavatar
NES
Berichten: 1407
Lid geworden op: vr 27.01.2012 20:48
Locatie: Flevoland

Re: Betablockers verergeren Tittinus?

Bericht door NES » do 01.05.2014 21:40

Oxazepam is een kalmeringsmiddel  dat valt onder de
een groep kalmerende medicijnen.

In het verleden was het middel  vooral bekend als Seresta. 
Oxazepam wordt door de huisarts voorgeschreven als u lijdt aan
slapeloosheid, bepaalde angststoornissen of als u te maken heeft met de ontwenningsverschijnselen van een alcoholverslaving.

   Het medicijn heeft een rustgevende en spierontspannende werking
verder zorgt het ervoor dat het eventuele angstgevoelens onderdrukt.
Dit doet  het medicijn door middel van het beïnvloeden
van de elektrische prikkels die plaatsvinden in u hersenen.


Oeps dit is geen bètablokker hoor.

En de vraag vind je niet bij laReb.nl

Je apotheek kan hier heel goed antwoord opgeven.

(vraag altijd naar een med,paspoort zo weet iedereen wat je slikt)


Of je huisarts

De site die jij aangeeft vind ik erg vaag,daar over.


Sucses :idea:

Wie wil, zoekt een mogelijkheid.
Wie niet wil, zoekt een reden

barry
Berichten: 162
Lid geworden op: zo 09.03.2014 23:36

Re: Betablockers verergeren Tittinus?

Bericht door barry » di 06.05.2014 22:34

Lees van een hoop mensen dat een simpele Ibruprofen al een verheviging van het oorsuizen leidt.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 5 gasten