Pagina 1 van 1

Zyprexa veroorzaakt tinnitus

Geplaatst: zo 18.12.2016 11:35
door Mario
Ik heb 4 dagen Zyprexa geslikt , 40 dagen later merkte ik dat ik een piep tussen de oren had die niet meer wegging . Sindsdien ben ik neerslachtig en depressief .
Ik heb het gemeld bij de makers van Zyprexa illy en ze zeiden , we kunnen je niet helpen sleep ons maar voor de rechter .
Ik vind dat ze in de gevangenis moeten .

Ik hoop dat het lukt , ik stem voor .

Re: Zyprexa veroorzaakt tinnitus

Geplaatst: zo 18.12.2016 15:58
door jahn
So he, dat is niet mis, Mario.
Naast het risico van sommige middelen
en wat jij nu opliep:
kijk uit, want door neerslachtig en depressief
ben je de piep in stand aan het houden en
misschien aan het verergeren.

Bij de meeste middelen is het zo dat,
als het tinnitus als bijwerking heeft,
dit weer wegtrekt na afbouw.

Kortom: ik ben het eens met jouw kritische opstelling
en geef hierbij aan dat er meer risico's zijn.
Die gaan niet meer over de oorspronkelijke oorzaak,
maar over onze hersenen die zo goed samenwerken
dat het ingewikkeld wordt.

Beeldspraak:
iemand komt wat vreemd over
en het dorp begint over hem te roddelen.
Politie denk 'waar rook is is vuur' en vervolgens ...... .

Tinnitus:
onderzoekers schrijven dat het gehoor en auditieve
centrum niet de enige zijn die aan de piep meewerken.
Het hele 'dorp' is verontrust en zie daar maar weer eens vanaf te komen.

Re: Zyprexa veroorzaakt tinnitus

Geplaatst: wo 21.12.2016 16:33
door nicole
We adviseren zomaar.....

zonder gedegen kennis kan iemand zomaar met EEN zinnetje uit zo'n -weliswaar goedbedoeld- lekenadvies aan de haal gaan....
en dan ?

Liever gepast bescheiden?

nicole