Tinnitus door clomipramine

Moderators: moderator, forumadmin

Plaats reactie
benpeters
Berichten: 1
Lid geworden op: zo 20.08.2017 12:01

Tinnitus door clomipramine

Bericht door benpeters » ma 21.08.2017 11:50

Hallo allemaal,

Ik gebruik sinds 2 maanden het antidepressivum clomipramine. Met goede resultaten, alleen heb ik nu sinds 2 weken last van tinnitus. Het gepiep en gesuis houdt 24 uur per dag aan en ik kan er slecht door slapen. Mijn psychiater heeft me gezegd de dosis te verminderen en te kijken of de tinnitus dan uiteindelijk weggaat.

Mijn vraag: zijn er mensen die dezelfde ervaringen hebben met tinnitus als gevolg van medicijngebruik? En ging bij jullie de tinnitus weg na verminderen of afbouwen met het medicijn?

Ik hoor het graag, bedankt alvast!

wings of love
Berichten: 82
Lid geworden op: do 07.04.2016 18:20

Re: Tinnitus door clomipramine

Bericht door wings of love » ma 21.08.2017 17:14

Ik ben daar 10 jaar geleden mee begonnen(clomipramine)...langzaam afgebouwd maar helaas de tinnitus bleef.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten